Autorytet strony

( opublikowane: Środa godz.14:53 2022-11-23) komentarzy: 0 , czytane: 192 razy

Internet jest zapchany śmieciowymi treściami, ale także mozna znaleźć treści wartościowe. Jak przekłada się to na możliwośc szybkiego znalezienia w wynikach wyszukiwania? Pewne jest, że klikając strony z TOP20 wyników, mało kiedy zawiedziemy się odnośnie nie znalezienia adekwatnych treści. Można powiedzieć, że strony z TOP20 mają pewien autorytet.

Agencje SEO, zwłaszcza te światowe powadzą własną ocenę "poważności" witryn. Zazwyczaj jest ona określana jako Domain Authority i przypisuje jej się wartość liczbową. Przypisywanie wagi liczbowej jest oczywiście owiane tajemnicą firmy. Można sądzić , że jest to ocena w przybliżeniu adekwatna do tego jak bardzo dopasowana może być zawartość strony, do poszukiwanych fraz, jak wiele linków z poważnych stron prowadzi do strony ocenianej pod kątem DA, jak łatwo dociera się do treści na takiej stronie.

DA - parametry strony

Aby przybliżyć się do wyższej noty DA, można wykonać korekty strony po otrzymaniu wstazówek zawartych we wnioskach. Wykonaj test strony SEO lub SEO website test . W języku angielskim dostępny także dla stron anglojęzycznych. Tego typu audyt dopasowania jest najtrudniejszy do wykonania we własnym zakresie, ponieważ konieczna jest aktualna wiedza o proporcjach nasycenia fraz kluczowych w ważnych elementach kodu strony. O ile sprawdzenie ilości linek przychodzących i weryfikacja DA witryn odsyłąjących jest łatwa, tak już audyt dopasowania jest skomplikowany.

Jakie kroki należy wykonać aby zbadać i poprawić DA witryny?

  • Sprawdzić i poprawić błędy w kodzie
  • Sprawdzić i poprawić elementy, które za długo się wczytują
  • Sprawdzić i poprawić dopasowanie kontekstowe fraz kluczowych
  • Sprawdzić ilość i jakość gramatyczną tekstów
  • Sprawdzić i poprawić jakość merytoryczną tekstów
  • Dodać unikalne treści

Pozycjonujemy zarówno informacyjne strony www jak i sklepy internetowe. Korzystamy z wieloletniego doświadczenia w zakresie SEO oraz optymalizacji sklepów. Rozliczenia za pozycjonowanie są realizowane w formule płatność tylko za efekt, na podstawie rzeczywistych wyników za dany miesiąc.

Czołowe pozycje w wyszukiwarce Google to gwarantowany wzrost ilości odwiedzin o kilka tysięcy %.
Najczęściej komentowane:
Wstępne indeksowanie stron
2022-10-19 16:33:26
Wartościowe teksty - jak pisać
2022-10-29 08:18:13

Co zrobić aby uzyskać dobre pozycje w Google?

Pozyskać wiedzę o pozycjonowaniu stron w różnych wariantach ( sklep, blog, WordPress, ) i wykorzystać tę wiedzę w praktyce! Łatwo powiedzieć – trudno zrobić.. Ale czy na pewno to takie trudne? Kluczowa podpowiedź brzmi: systematyczność.
Nawet jeśli będziesz wprowadzać małe modyfikacje, uzupełnianie treści, ustawienia kodu metaznaczników, ale w sposób ciągły i systematyczny – według poprawnych wzorów SEO – dobre pozycje są zapewnione!

Jak sprawdzić pozycjonowanie?

Sprawdzenie miejsca w Google, czy jesteśmy wysoko ( w TOP10 ) czy nisko, bądź daleko w rezultatach, da tylko jednorazowe pojęcie o stanie SEO witryny. Nawet jeśli mamy tylko kilka fraz do sprawdzenia, to codzienne przeglądanie wyników wyszukiwania, jest już po kilku dniach dosyć uciążliwe. Trudne do systematycznego zrealizowania. Ponieważ potrzebujemy pozycjonować metodycznie, konsekwentnie i systematycznie, monitorowanie pozycji musi zostać ujęte w liczby. Korzystanie z profilu w EntroSEO zwalnia od tej żmudnej czynności, i w efekcie dostajemy dokładne, codzienne wyniki pozycji na wybrane frazy oraz analizę trendów pozycji dla każdej frazy osobno.